Cloud Developer (Budapest)

Developer Genesys Cloud

Egy német multinacionális nagyvállalat egyik projektjére keresünk ambiciózusa angolul magabiztosan beszélő, fejlesztői feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli, változatos munkakört, hasonló területen szerzett többéves, magabiztos tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod a nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • Ügyfél követelmények teljesítése és rendszeranalízis többnyire Genesys Cloud környezetben
  • Az alap termék konfigurációja az ügyfelek követeléseinek megfelelően
  • Különböző feladatok megoldási koncepcióinak kidolgozása és azoknak magas színvonalú implementálása

If you have…

Elvárások

  • Magabiztos Java ismeretek
  • Telephonie ismeretek (SIP-trunks stb.)
  • UC (Unified Communication) ismeretek

Előnyők

  • Angol nyelvismeret
  • Genesys Cloud tudás

Személyiség

  • Proaktív, ügyfélközpontú személyiség
  • Gyors alkalmazkodási képesség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási képesség
  • Analitikus gondolkodásmód

Budapest