CNC esztergályos (Székesfehérvár)

Cégünk saját tervezésű komplex egyedi automata gépek, gyártósorok, készülékek, szerszámok gyártásával foglalkozik, minimális bérmunka mellett.

Narmax Kft fejlődése miatt, Székesfehérváron az alábbi pozícióra keres szakembert:

CNC esztergályos

Feladatok

  • Új, hajtott szerszámos CNC eszterga központ kezelése.Vezérlőtípus: Siemens
  • Egyedi programozás, gépbeállítás
  • Egyedi alkatrészek önálló legyártása a megadott dokumentáció alapján
  • Dokumentálás

Elvárások

  • Szakirányú CNC forgácsoló végzettség
  • Egyedi gyártásban, programozásban gyakorlottság (több éves tapasztalat)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előny

  • Cam programozás ismerete

Amit kínálunk

  • Új, korszerű gépek -Versenyképes jövedelem, bér megegyezés szerint
  • Stabil háttér
  • Fiatalos csapat
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével küldje el.