CNC gépek kezelésben van tapasztalatod? Jelentkezz most! (Törökszentmiklós)

CNC gépek kezelésben van tapasztalatod? Jelentkezz most!

Leírás

Törökszentmiklós és környékén lévő álláslehetőséget kínálunk hamarosan induló partnercégünkhöz!

CNC gépek széleskörű kezelése tartozik a feladatok közé:

  • CNC eszterga gépek kezelése
  • CNC maró gépek kezelése
  • CNC élhajlító gépkezelő

Elvárások
  • Relevánst tapasztalat a fent említett munkakörökön belül
  • Szakmai végzettség megléte

Előny: programozási ismeretek

Amit kínálunk
  • 1 műszakos munkarend!
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatása

Regisztrálj a rendszerükbe, és ne maradj le a hamarosan induló lehetőségről!

Munkavégzés helye

Törökszentmiklós