CNC gépkezelő (Mátészalka)

CNC gépkezelő

Leírás

Mátészalkai szemüveglencse gyártásával foglalkozó multinacionális partnerünkhöz CNC gépkezelőt keresünk!

Feladatok

  • CNC gépek önálló programozása, működtetése, kezelése, felügyelete
  • Rajzok egyéni olvasása
  • Alkatrészek gyártása a megfelelő technológia önálló kiválasztásával
  • Szükség szerint gépbeállítás
  • Hibák felismerése és megoldása
  • Munkafolyamatok dokumentálása
  • Konstruktív együttműködés az üzemben található egyéb forgácsoló szakmákkal

Elvárások
  • Szakmunkás forgácsolói vagy középfokú szakirányú végzettség
  • CNC vezérlési szakmai tapasztalat
  • Gyakorlat az esztergályos feladatok ellátásához szükséges eszközök használatában
  • Rajzolvasási készség
  • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete
  • Önálló, felelősségteljes, fegyelmezett, precíz, munkavégzés
  • Együttgondolkodási készség, hatékony csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk
  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, több műszakos munkarendben
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Ingyenes egészségmegőrző centrum a telephelyen
  • Csapatépítő rendezvények, részvételi lehetőség a vállalat futó- és/vagy futball csapatában
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör, nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Munkavégzés helye

Mátészalka

Mátészalka