CNC Gépkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesten lévő, 25 éve fennálló, teljes magyar tulajdonban lévő, gépalkatrész gyártó cégünkhöz keresünk

CNC Gépkezelőt

Feladatok

  • CNC marógépek beállítása, kezelése
  • Műszaki rajz alapján egyedi és kis sorozatú alkatrész gyártása

Elvárások

  • Mérőeszközök ismerete és gyakorlati használata
  • Műszaki rajz olvasási ismeret
  • Gépipari végzettség (forgácsoló)
  • Minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • Önálló programozás és beállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Vidékieknek ingyenes szálláslehetőséget biztosítunk
  • Béren kívüli juttatás
  • Budapest területén kívülről érkezőknek bejárási támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Munkaruha biztosítása (tisztítással)
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Tanfolyamok, továbbképzések lehetősége
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Metall-Techno Kft. 1151 Budapest, Károlyi Sándor u. 113/c

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet

Budapest