CNC gépkezelő (Ajka)

(Ajka, Veszprém)

 Legyünk együtt sikeresek!

Dinamikusan fejlődő, gyártó Partnerünk részére keresünk az alábbi pozícióba jelöltet:

CNC gépkezelő

Feladatok

  • Gyártó gépek kezelése, programozása;
  • Termelés folytonosságának biztosítása;
  • Minőségbiztosítási szabályoknak megfelelő ellenőrzés.

Elvárások

  • CNC gépkezelői végzettség és tapasztalat;
  • Erős műszaki beállítottság;
  • 2 műszakos munkarend vállalása (hétvége szabad!).

Amit kínálunk

  • Kulturált és családias munkakörnyezetet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőséget
  • Motiváló bérezést;
  • Útiköltség térítés, vagy szükség esetén albérlet támogatást.

Előnyök

  • Jártasság vasipari szakmában;
  • Jó térlátás; műszaki rajzolvasási készség;
  • Számítógépes alapismeretek.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380,

Ajka