CNC operátor (Maklár)

A hirdetés már lejárt!

CNC operátor

Leírás

Maklári autóipari gyártó szektorban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk CNC Operátor munkatársakat.

Feladatok

  • Megmunkáló gép kezelése (marógép vagy külsőüregelés, hőkezelés, egyengetés, menetmegmunkálás, köszörülés, felületjavító megmunkálás)
  • A darabok bemérése alapján a megfelelő paraméterek beállítása
  • Adatszolgáltatás a napi termelési megbeszélésekhez
  • A gyártás ügyviteli dokumentációinak kitöltése
  • Kézi anyagmozgatás a termelési területen
  • A gyártási folyamat felügyelete, segítése
  • Hibák felismerése, jelzése
  • TPM (kisebb karbantartási) feladatok ellátása
  • Gépek és környezetének tisztántartása
  • 5S folyamatos fenntartása
  • Szerszám és programkorrekciózás
  • Szerszámok összeépítése, bemérése és dokumentálása
  • Szükséges mérések és ellenőrzések elvégzése
  • Rajzolvasás

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (CNC gépkezelő, gépi forgácsoló, gépgyártástechnológiai technikus)
  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás
  • Kézi mérőeszközök és gépi mérőeszközök alapos ismerete, használata (tolómérő, magasságmérő, intó, mikrométer)
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Előny az angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítmény és minőség prémium
  • Cafeteria
  • Éves jutalom, karácsonyi jutalom, jubileumi jutalom
  • Egészségmegőrző programok
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Túlóra lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, felvétel a cég saját állományába
  • Céges buszjáratok
  • Munkába járás támogatása

Jelentkezését szakmai önéletrajzával várjuk erre a kivételes lehetőségre!

Munkavégzés helye

Maklár

Maklár