Cnc programozó / gépbeállító (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több mint 25 éve működő,, hosszú távra visszatekintő állandó partneri körrel és fix rendelésállománnyal rendelkező, a szakmában elismert budapesti forgácsoló cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Cnc programozó / gépbeállító

Elvárások:

  • Több éves programozói gyakorlat HAAS gépeken,
  • CAD program ismerete,
  • Napi szintű kézi programozás valamint CAD használata üzemi környezetben, ,
  • Szakmai tapasztalat években, 5-10 év

Előnyt jelent:

  • Min 5 éves üzemi gyakorlat,
  • Jó és gyors problémamegoldó készség,
  • Angol nyelv ismerete,
  • Munkatársak irányításában szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • HAAS típusú, Fanuc programnyelvű megmunkáló központokra kézi programírás, szükség esetén CAD program használata,
  • Első munkadarab legyártása és a sorozatgyártás beindítása, valamint meglévő programok behívása, a sorozatgyártás beindítása,
  • Mérőeszközök gyakorlott használata, tűrések ismerete

Amit kínálunk:

  • Nagy múltú ,nemzetközi piacra gyártó, budapesti, kis és középszériára specializálódott 35 fős forgácsoló üzembe hosszú távra keresünk munkájára igényes munkatársat,
  • Stabil munkahely, anyagi és erkölcsi megbecsülés,
  • Biztos vállalati háttér, heti 5 napos munkahét, ,
  • Fizetés megjelölés:, nettó 500 000 Ft/hó, ,
  • Munkaidő, 1 műszak (8 órás),
  • Heti 5 nap

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest