CNC technikus (Győr)

A hirdetés már lejárt!

CNC technikus

Leírás

Egyedi gépek, berendezések gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat Győrben az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • CNC megmunkáló központok program alapján történő szerszámozása, beállítása, üzemeltetése
  • Cella/Gépsor felkészítése a termelésre
  • Gyártás folyamatának biztosítása
  • Gyártási hibák ellenőrzése, javítása
  • Felmerülő problémák elhárítása

Elvárások
  • Középfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság
  • Fanuc vezérlő, G-kódos programozás ismerete
  • Folyamatos műszakrend vállalása

Amit kínálunk
  • Cafetéria, akár 32.000.- Ft
  • Egyéni mentorprogramban való betanulás
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szállás lehetőség

Munkavégzés helye

Győr

Győr