CNC üzemvezető (Miskolc)

CNC gépkezelő csoport szakmai koordinálása

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Fémipari partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

CNC üzemvezető

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Folyamatos termelés biztosítása,
  • CNC gépkezelő csoport szakmai koordinálása,
  • Gépek működésének monitorozása, gépkihasználtság elemzése,
  • Technológiai hibaokok feltárása, korrekciós intézkedések kidolgozása,
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, folyamatok aktualizálása,
  • Fejlesztési javaslatok benyújtása, azok végrehajtása,
  • Termelési dokumentációk naprakész vezetése,
  • Utánpótlás nevelés szakmai alapjainak megteremtése.

Önt keressük, ha:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (Gépészmérnök végzettség előny!),
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalata van CNC megmunkálás területén,
  • Dolgozott már vezetőként,
  • Angol nyelvismerete legalább alapszintű (célirányosan csak a szakmai nyelvre van szükség),
  • Szakmai tudása kiterjed a MAZAK és SW gépekre is.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés megegyezés szerint, egyéb juttatások, utazás támogatása,
  • Igényes, modern munkakörnyezet, kulturált munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Miskolc.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a [email protected] email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc