Commodity buyer (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóiparnak beszállító Partnerünk több gyáregységgel rendelkezik világszerte.

A leendő kolléga több eu-i gyáregység beszerzését fogja majd össze, adott termékcsoportokra vonatkozóan.

A pozíció megnevezése:

Commodity buyer

Feladatok

  • Fém alkatrészek (csapágyak, öntvények) beszerzése;
  • Beszállítók felkutatása új termékek bevezetésekor vagy költségcsökkentési céllal;
  • Árak, szállítási megállapodások megkötése éves szinten, több gyáregységre vonatkozóan, adott commodity-t érintően;
  • Benchmarkok készítése;
  • Beszállítók teljesítésének figyelése és ha szükséges, közbeavatkozás;
  • Az adott anyagcsoporthoz tartozó ajánlati és beszerzési árak létrehozása és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben;
  • Riportolás a beszerzési igazgató részére.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Biztos, hosszútávú munkahely;
  • Jó munkahelyi légkör,
  • Heti 1 nap home office lehetőség;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár