Communication and Collaboration Expert (Budapest)

Partnerünk a világ legnagyobb humanitárius hálózata, amely már több mint 100 éve sikeresen végzi tevékenységét világszerte. Elkötelezett munkatársaik segítségével folyamatosan dolgoznak a további utódláson, ezért digitalizációs és informatikai részlegük most bővül, hogy tovább támogassák a globális projekteket és az alaptevékenységeket.

Communication and Collaboration Expert

Feladatok

  • Web alapú rendszerek, intranet, publikus webhelyek és SharePoint alapú rendszerek operációs és karbantartási feladatainak ellátása.
  • Az elavult rendszerek helyett bevezetésre kerülő rendszerek fejlesztése és üzemeltetése.
  • Új rendszerek teljes körű felelősség vállalása és irányítása

Elvárások

  • Rendelkezésre álló strukturális ismeretek a bevezetésre kerülő rendszerekről
  • Nem szükséges fejlesztői tudás vagy programozási készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség, beleértve a genfi vonalvezetővel történő közvetlen riportálást

Előnyök

  • Web alapú rendszerek magas szintű ismerete
  • Új rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség: Rugalmas struktúra, sok tanulási lehetőség
  • Személyes kapcsolatok: Közvetlen kapcsolat minden kollégával a szervezetben
  • Nemzetközi környezet: Angol nyelvű munka, nemzetközi lehetőségek
  • Lehetőség a vállalat külföldi működésének megismerésére
  • Modern technológia: Erős Microsoft orientáció, legújabb technológiák használata
  • Szakmai vezetőség: Szakmai vezetők, akik támogatják a munkatársakat
  • Hibrid munkavégzés

Budapest