Senior Software Engineer (Frontend) (Budapest)

Senior Software Engineer (Frontend)

A 2017-ben alapított, budapesti székhelyű Asura Technologies Zrt. csapatába keressük Senior Frontend Software Engineer munkatársunkat. Cégünk Mesterséges Intelligenciára épülő parkolási, forgalom figyelő és biztonsági rendszereket tervez, fejleszt és telepít világszerte, melyekbe saját fejlesztésű videó analitikai- és rendszámfelismerő szoftvereinket építjük be.

Az Asura világszerte aktív, kiemelt jelentőségű piacunk az Egyesült Államok, stratégiai partnereinken keresztül pedig számos projektben jelen vagyunk Európa és Ázsia több országában. Röviden, ha nálunk dolgozol, itthon teremtesz külföldi trendeket. Fejlődésünket jól szemlélteti, hogy az elmúlt 6 év során a kezdeti 3 főről 100+ fősre nőtt a csapat és további 25-en dolgoznak nekünk az USA-ban.

Munkád során szorosan együttműködve a Product csapattal és a többi fejlesztővel részt vehetsz egy leginkább az észak-amerikai piacon használt parkolásmenedzsment alkalmazás fejlesztésében, korszerű technológiákat használva még gazdagabb és jobb minőségű terméket biztosíthatsz felhasználóink számára.

Feladatok

  • Közreműködés magas minőségű, modern megoldásokat alkalmazó szoftverkészítésében
  • Frontend fejlesztés Angular keretrendszer (16, vagy újabb verzió) használatával
  • Szoros együttműködés a fullstack és backend fejlesztőkkel a .Net Core web api-k integrációjában
  • Felhasználói felület optimalizálása a legújabb webes technológiák alkalmazásával

Elvárások

  • Szoftver fejlesztési módszertanok, patternek beható ismerete
  • 4+ évfejlesztői tapasztalat
  • Magas szintű TypeScript és Angular tapasztalat
  • Tapasztalat a modern frontend fejlesztési módszerekben és eszközökben
  • Analitikus gondolkodás
  • Git

Előny

  • UI/UX tervezési ismeretek
  • CI/CD pipeline-ok ismerete
  • Tapasztalat .Net backend integrációban
  • AWS vagy Azure ismeret
  • Agilis módszertanokban gyakorlati tapasztalat

Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Folyamatos és azonnali visszajelzést a munkádról, támogató közeget
  • Versenyképes fizetést
  • Home office lehetőséget
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatot, baráti légkört

Budapest