SOFTWARE FEJLESZTŐ - DIGITÁLIS AUDIT KÖZPONT (Budapest)

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 236 ezer dolgozójával 144 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk.

SOFTWARE FEJLESZTŐ - DIGITÁLIS AUDIT KÖZPONT

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • az automatizálási projektekben való aktív részvétel (új munkafolyamatok tervezése és kialakítása),
  • szoftverek, feladatok teljeskörű kivitelezése,
  • technikai specifikációk írása,
  • Product Ownerekkel és a társosztályokkal való folyamatos egyeztetés, kapcsolattartás az egyes fejlesztési feladatokat illetően,
  • Junior Kollégák munkájának és szakmai fejlődésének támogatása,
  • folyamatok, élesítések megfelelő előkészítése,
  • kódok körültekintő ellenőrzése.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • van tapasztaltod C#, MSSQL fejlesztésben, (VBA ismerete előnyt jelent),
  • legalább 3 év releváns tapasztalattal rendelkezel fejlesztői területen
  • kiváló a kommunikációs készséged, könnyen megtalálod a hangot a fejlesztőkkel és az üzleti oldal képviselőivel is,
  • van tapasztalatod nagyobb, komplexebb projektek tervezésében és részekre bontásában,
  • dolgoztál már agilis környezetben,
  • könnyen alkalmazkodsz a változásokhoz
  • van tapasztaltod abban, hogy junior fejlesztők munkáját segíted akár szakmai szempontból, akár az egyéni fejlődési céljaikkal összefüggésben,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • angol nyelvtudásod legalább középszintű,
  • pontosság, határozottság, rugalmasság jellemez.

Mit ajánlunk számodra?

  • fiatal, jókedvű, motivált és lendületes kollégákkal dolgozhatsz,
  • hosszú távú karrier lehetőséget,
  • rendszeres csapatépítő programokat,
  • szakmai tréningeken való részvételi lehetőséget,
  • kiszámítható munkakörnyezetet,
  • lehetőséget nagyarányú otthoni munkavégzésre,
  • munkavállalói jóllétet támogató programok, (csapatsportok, Tudatos Jóllét Program, Self-Care konzultáció).

Mit érdemes tudnod a csapatunkról?

  • Magyarországon felépítettük és folyamatosan bővítjük a jelenleg 80 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC), az osztály úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során,
  • számos automatizált audit tesztet és szoftvert fejlesztettünk, valamint üzemeltetünk,
  • agilis project management módszertant és SCRUM keretrendszert alkalmazunk a fejlesztési projectek során.
Budapest