Senior Fullstack Developer (Budapest)

Szívesen lennél részese egy innovatív fintech vállalat mindennapjainak? Van tapasztalatod mind backend, mind frontend oldalról? Szívesen használod az angol nyelvtudásod napi szinten? Téged keresünk! Csatlakozz partnercégünk nemzetközi csapatába, ahol a versenyképes juttatások mellett, magas színvonalú szakmai támogatásra is számíthatsz.

Senior Fullstack Developer

Feladatok

  • Üzleti követelmények elemzése, tervezése és megvalósítása
  • Java technológiák segítségével
  • Szoftvermegoldások integrálása a meglévő rendszerekbe
  • Kódok hibaelemzése
  • Követelményeket, dokumentációk újragondolása műszaki szempontból
  • Tesztelőkkel való szoros együttűködés

Elvárások

  • 5+ év tapasztalat
  • Java alapú alkalmazások fejlesztésében
  • Angular használatában szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvhasználat
  • Software Design Patterns és OOP ismerete
  • SQl és adatbázisok terén szerzett tudás
  • Spring, Hibernate, JPA, Maven mélyreható ismerete
  • Unit testi-ek létrehozásában és karbantartásában szerzett tapasztalat

Előnyök

  • GUI fejlesztés Angular keretrendszerrel
  • Bootstrap ismeret
  • Kotlin alapú alkalmazások fejlesztésében való jártasság
  • MS SQL adatbázis ismerete
  • Agilis fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés
  • Home ofice lehetőség
  • Nemzetközi projektek, környezet
  • Dinamikus csapat

Munkavégzés helye

  • Magyarország, Budapest
Budapest