Credit management asszisztens (Budapest)

Nemzetközi hátterű fűtés-hűtési rendszerekkel foglalkozó cég budapesti csapatába keresünk új kollégát Credit Management Assistant pozícióba. Ha szeretnél egy stabil cégnél elhelyezkedni, amely a lehető legenergiahatékonyabb megoldásokat kínálja a piacon és arra is nagyon figyel, hogy kollégái a lehető legjobban érezzék magukat, akkor jelentkezz!

Credit management asszisztens

Feladatok

collection feladatok - kapcsolattartás az ügyfelekkel késedelmes fizetés kapcsán, kapcsolattartás a collection feladatokban részt vevő partnercéggel

partnerek credit limitének megállapítása, kapcsolattartás az ebben részt vevő partnercéggel

rendelések jóváhagyásával kapcsolatos feladatok

sales csapattal való szoros együttműködés

egyéb account receivable feladatok

Követelmények

minimum 1 év collection, credit&collection területen szerzett tapasztalat

pénzügyi/gazdasági területen szerzett végzettség

magabiztos angol nyelvtudás

felhasználói szintű excel ismeretek

előnyt jelent:

SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete

egyéb közép-kelet európai nyelv ismerete

Amit kínálunk

cafetéria

home office lehetőség

termékekből dolgozói kedvezmény

rövid pénteki munkanap

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest