CRM Consultant (Budapest)

Partnerünk már több, mint 15 éve támogatja az autóipar világát szoftverfejlesztési megoldásokkal.

A nemzetközi cég, Magyarországra való terjeszkedése által, most tanácsadási részlegére CRM Consultant pozícióba várja új kollégáját.

CRM Consultant

Feladatok

  • Implementációs folyamatok támogatása
  • Ügyfélkapcsolattartás az implementáció minden fázisában
  • Ügyfél igények kezelése
  • Üzembehelyezési folyamat támogatása
  • Szoftverkezelési oktatás

Követelmények

  • Hasonló jellegű pozícióban szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment és csapat támogatásában szerzett tapasztalat
  • Ügyféltámogatásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs kézség
  • Utazási hajlandóság nemzetközi utazásra

Előny:

  • Autóiparban, autószalonokban és műhelyekben szerzett tapasztalat
  • Spiga+ szoftver ismeret

Amit kínálunk

  • Multinational environment
  • Traveling abroad

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest