Csatornamű kezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

Csatornamű kezelő

"C" kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársat keresünk Kerepesi telephelyünkre

hétfőtől péntekig tartó nappalos munkavégzésre.

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

  • csatornavizsgáló csoport szállítása, műhelyautó vezetése;
  • csatorna műtárgyak lefedéseinek útfelszíni vizsgálata;
  • csatornabúvárok munkavégzésének segítése, kiszolgálása.

Számunkra az ideális jelölt

  • ’’C’’ kategóriás hivatásos jogosítvánnyal rendelkezik;
  • terhelhetőség és jó fizikai állóképesség jellemzi;
  • műszaki irányultságú.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • víziközmű üzemeltetésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat;
  • szakirányú szakmunkás végzettség;
  • vízügyben, mélyépítésben használatos gépkezelői jogosítvány (zagyszivattyú, légkompresszor, áramfejlesztő).

Amit kínálunk

  • 5-6 fős csapatban végzett munka;
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest, Kerepesi út

Budapest