Csomagoló (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Csomagoló

Leírás

A Richter Gedeon Nyrt. egy magyarországi központtal rendelkező specializált gyógyszeripari cég, melynek legfőbb célja, hogy folyamatosan korszerű készítményekkel álljon a lakosság gyógyításának szolgálatában.

Feladatok

  • Kézi csomagolás
  • Csomagolóanyagok és késztermékek felpakolása és dobozba gyűjtése, címkézése
  • Munkálatokkal kapcsolatos dokumentációk elkészítése

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Alapfokú végzettség
  • Tapasztalat nem szükséges
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunka

  Munkaidő

  • 2 műszakos munkarend hétfőtől péntekig, hetente váltva délelőtti és délutáni műszakokban
  • 6:00-14:00, 14:00-22:00

 Amit kínálunk

  • Alapbér: bruttó 2100 Ft/óra + 45% műszakpótlék a délutáni műszakra
  • Rövid távú munkalehetőség

Előnyök

  • Vegyipari, gyógyszeripari, élelmiszeripari gyakorlati tapasztalat
  • Gyári munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest