Csomagoló műszakvezető (Baja)

A hirdetés már lejárt!

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Sole-Mizo Zrt. csapatához.

Csomagoló műszakvezető

A munkakör célja

  • Csomagoló üzem műszak szervezése, felügyelete, az üzemi dolgozók közvetlen irányítása.

Feladataid lesznek

  • A termékek megfelelő minőségben történő szeletelése, csomagolása, az átvett anyagok hatékony és költségtakarékos feldolgozása a műszakodban
  • A szeletelő, csomagoló berendezések, eszközök műszaki és higiéniai állapotának ellenőrzése
  • A munkaterületeden a hatékonyság , a hatékony létszámgazdálkodás biztosítása és fejlesztése
  • A raktárkészletek, kálók, gyártási veszteségek ellenőrzése
  • Az élelmiszerbiztonsági rendszer (HACCP) működtetése és a számodra előírt minőségügyi feladatok teljesítése
  • A Lean projektekben való aktív részvétel és a munkabiztonság fejlesztése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú végzettséggel (élelmiszeripari végzettség előny)
  • 3-5 éves vezetői tapasztalattal (előny, ha ez termelési területen eltöltött)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel
  • Magas szintű koordinációs és kommunikációs készséggel, jó kapcsolatteremtő- és szervezőkészséggel
  • Közép szintű angol nyelvtudás előny (német nyelv ismerete előny)
  • Kreatív, nyitott és dinamikus személyiséggel, aki önállóan és felelősségteljesen végzi a munkáját

Miért válassz minket?

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

A Pick Szeged Zrt. a térség egyik legnagyobb húskészítmény-gyártó vállalata. Töretlen sikereink másfél évszázados tapasztalatunknak, a generációról generációra öröklődő szaktudásnak, valamint a hagyományok és a minőség iránti elkötelezettségünknek köszönhető. Márkáink – a PICK, a HERZ, a FAMÍLIA és a RINGA – saját termékszegmensükben a kiváló minőséget jelentik. A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Baja