Csomagológép-kezelő (Veresegyház)

Humán Centrum Kft.

Csomagológép-kezelő

Leírás

Az Opella Healthcare az egyik legrégebbi és legismertebb gyógyszeripari vállalat, mely már több mint egy évszázada dolgozik az emberek egészségének megőrzése érdekében. Terápiás megoldásai több mint 170 országban elérhetőek.

Feladatok

  • Tablettagyártás felügyelete
  • A csomagológép anyagokkal történő ellátása
  • Előírt tesztelések végrehajtása
  • Gyártott termékek minőségének folyamatos ellenőrzése és dokumentációja
  • Gyártási hibák kiértékelése

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi, vagy szakközépiskola, vagy szakmunkás, vagy technikusi végzettség)
  • Önálló munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • Pályakezdőket is örömmel várunk

Munkaidő

  • 3 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig)
  • Szombat és vasárnap - túlórázási lehetőség, havi 1-2 alkalom vállalása kötelező

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes alapbér+ műszakpótlék+ túlóradíj és egyéb plusz juttatások
  • Céges buszjárat több településről
  • Az Opella Healthcare saját éttermet hozott létre azért, hogy a dolgozói minden műszakban friss ételeket fogyaszthassanak
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság lehetősége
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

Előnyök

  • Számítógépes ismeret (Microsoft Excel, Word)
  • Műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat
  • Élelmiszeripari, vagy gyógyszeripari területen szerzett tapasztalat
  • Műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház