Csoportvezető (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Jelentkezz az egyik legtöbb embert foglalkoztató céghez és építsd náluk a karriered a következő pozícióban:

Csoportvezető

Feladatok

  • A soron lévő összes munkafolyamat elsajátítása után, a műszakvezető munkájának segítése, maximum 10 fős csoport vezetése
  • Az irányítási rendszerek működéséhez szükséges erőforrások biztosítása
  • Termelési tervek megvalósítása, ciklusidők mérése
  • A termelés minőségét javító akciók folyamatos ellenőrzése, segítségnyújtás a minőségi problémák megoldásában
  • Előírt alkatrész adatbázis használata

Elvárások

  • Érettségi
  • PC felhasználói szintű ismeretek
  • 5S és QRQC ismerete
  • Műszaki, termelés centrikus beállítottság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikáció képesség
  • Vezetői készségek

Előnyök

  • Elektronikai végzettség
  • Elektronikai vagy tömegtermelési gyakorlat
  • Vezetési ismeretek, tapasztalatok

Amit kínálunk

  • Emelt alapbér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatás, ingyenes céges járatok
  • Előrelépési lehetőség, belső képzések
  • Béren felüli juttatások, bónuszok, kiemelkedő cafetéria

Munkavégzés helye

Miskolc

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Miskolc