Csoportvezető (WHC011483) (Tiszakécske)

Csoportvezető (WHC011483)

Tiszakécskei, gépgyártással foglalkozó partnercégünk megbízásából, Csoportvezetőt keresünk, forgácsoló üzem területére a vállalat Saját állományába!

Feladatok:

  • A csoport (25-30 fő) termelési terveinek teljesítése a dokumentáció és technológiai előírások alapján
  • Határidők betartása, a csoport kapacitásának kihasználása
  • A feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása, a részfeladatok összehangolása, a működés szabályozása
  • A beosztottak munkájának értékelése
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése
  • Termelési zavarok elhárítása
  • A minőségirányítási rendszer előírásainak érvényesítése
  • Időrögzítések nyomon követése a vállalatirányítási rendszerben (J.D. Edwards)
  • Minőségi, hatékonysági, termelési folyamatok javítása

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki végzettség
  • Műszakvezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • CNC programozásban jártasság (Siemens 840D, NCT vezérlés)
  • Forgácsoló szerszámok ismerete
  • 3 műszak vállalása

Munkavégzés helye

Tiszakécske

Tiszakécske