CU/Lead SDM (Debrecen)

Debrecen

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

CU/ Lead SDM

Olyan jelölteket várunk, akik a teljes mértékben felelősek lesznek ügyfelek szerződéseiért a szolgáltatás teljes folyamata során.

Feladatok:

  • Szerződések pénzügyi irányítása, forecast és számlázás felügyelete
  • Költségvetés tervezés, költségek csökkentés
  • Resource-ok kontrollja, tervezése, rendelése
  • Jó ügyfélkapcsolat  kiépítése és elégedettség fenntartása
  • Complaint és  Compliment management
  • A szolgáltatás irányítása a szerződésbe foglaltaknak megfelelően
  • Folyamatok folyamatos fejlesztése
  • A szervezeti egység vezetése mátrixban szervezetben
  • Claim management
  • Új értékesítési lehetőségek kereséseKomplex projektekért és megrendelésekért felel (belföldi vagy nemzetközi)

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Folyékony német és angol nyelvtudás
  • T-Systems termék ismeret( MPLS, SD-WAN technológia ismeret előny)
  • 2-3 éves Junior SDM tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság
  • Önálló munkavégzés és korábbi tapasztalatok integrálásának képesége
  • Nemzetközi előírások ismerete(Service Manager Certification Council)
  • Széleskörű ismeretek szolgáltatások biztosításáról és ITIL foundation/ haladó ismerete
  • SLM és üzleti folyamatok ismerete

Debrecen