Customer Quality Engineer (Budapest)

Egy világpiaci termékek bérgyártásával foglalkozó stabil hátterű elektronikai cég számára keresünk Vevői Minőségügyi Mérnök kollégát ajkai lokációra.

Customer Quality Engineer

Feladatok

Feladatok:

  • A vevői reklamációk feldolgozása, a reklamációt okozó problémák feltárása és megoldása
  • Sori auditok támogatása
  • Területek vevői auditra való felkészítése, rendszerauditok támogatása
  • A termékkel, gyártási folyamattal és rendszerrel kapcsolatos vizsgálatok elvégzése és elvégeztetése aktív részvétellel
  • Mérési adatok összegyűjtése, analizálása
  • Új termékek/projektek bevezetésének kommunikálása, a kapcsolodó dokumentáció elkészítése, elsőminták értékelése
  • Elsőminta dokumentációk összeállításában való részvétel
  • Javítási/megelőzési javaslatok bevezetése és felülvizsgálata
  • Vevő specifikus követelmények nyomon követése, felülvizsgálata, cég képviselete a vevők felé
  • Riportok készítése, prezentációk tartása a felső vezetés, illetve a vevők felé
  • Minőségmódszerek alkalmazása (8D, FMEA, PPAP, Ishikawa, 5 why)
  • Együttműködés társosztályokkal (gyártás, fejlesztés, projektvezetők)
  • Vevői látogatások, minőségügyi megbeszélések szervezése
  • Vevői auditok felkészülésében való részvétel, auditok koordinálása és lebonyolítása
  • Statisztikák rendszeres felülvizsgálata, top problémákra akciók indítása
  • Projektek támogatása, aktív részvétel a minőség folyamatos fejlesztésében
  • Folyamat- és szoftvervalidáció ismerete

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú üzleti gondolkodásmód
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló és együttműködő munkastílus, precizitás, felelősségtudat, kreativitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Erős döntéshozatali képesség

Előny:

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Minitab ismeret
  • ISO 13485:2016 ismeret

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Cafetéria
  • Kiemelt útiköltség-térítés
  • Albérleti támogatás
  • Külföldi telephelyekre kiutazási lehetőségek
  • Fejlődési-, és előrelépési lehetőség
  • Tiszta, igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, összetartó csapat

Munkavégzés helye

Ajka

Budapest