Customer Service Representative (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk, egy lengyel tulajdonú vállalat, mely fodrászati és kozmetikai eszközöket forgalmaz Európában. Budapesti bemutatótermükbe keressük olyan új kollégájukat, aki elhivatott a termékek iránt és jól beszél angolul. Ha szívesen foglalkozol ügyfelekkel és szereted az önálló munkavégzést, ajánlatunk Neked szól!

Customer Service Representative

Feladatok

Feladatok:

  • Ügyfelek támogatása online rendelési folyamatokban, személyesen a bemutatóteremben és telefonon egyaránt
  • Esetleges panaszok kezelése
  • Social media felületek kezelése
  • Rendelések felvétele
  • Magyar és angol nyelv használata napi szinten a munkavégzés során

Követelmények

  • Magabiztos angol és magyar nyelvtudás
  • Ügyfélkapcsolati, vagy kiskereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Nagy önállóságot igénylő feladatok
  • Nemzetközi munkakapcsolatok
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest