Senior Airfreight Expert (Budapest)

Senior Airfreight Expert

Feladatok

  • Együttműködés kiépítése ás folyamatos bővítése légitársaságokkal és a légi fuvarozás egyéb szolgáltatóival;
  • Versenyképes alvállalkozói díjak és egyéb szerződéses kondíciók kitárgyalása;
  • A légi fuvarozási előírások napra készen tartása és azok betartatása;
  • Együttműködés a tengerentúli partnerirodákkal és a cégcsoport magyar és külföldi leányvállalataival;
  • Megbízások teljes körű lebonyolítása, bejövő ajánlatkérések kezelése, díjtételek kidolgozás;
  •  Részvétel a légi szállítmányozási folyamatok kidolgozásában;
  • Értékesítés csapat szakmai támogatása.

Elvárások

  • Legalább 3-5 év légi szállítmányozásban szerzett tapasztalat;
  • Magas szintű légi szállítmányozási szakmai ismeretek;
  • Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalókészség;
  • Képes önállóan és csapatban is dolgozni;
  • Képes feladatok priorizálása és párhuzamosan több projekt menedzselésére;
  • Kiváló problémamegoldó készség és precizitás;
  • A részletekre való figyelem és a szervezőkészség;
  • Rugalmas és hatékony marad a stresszes helyzetekben.

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkör;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Mobiltelefon, laptop;
  • Dolgozói kedvezmények;
  • Dolgozói parkoló;
  • Jó csapat, befogadó légkör.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • 1239 Budapest, Európa utca 6.

Budapest