Data Scientist gyakornok (Budapest)

Data Scientist gyakornok

Ezúttal banki és biztosítási területen tevékenykedő partnerünkhöz keresünk Data Scientist gyakornokot!

Feladatok:

  • Adattárház kialakítása és továbbfejlesztése
  • Rendszerben tárolt adatok kialakítására, definíciók készítése
  • Decision Engine/Scorecard fejlesztési módszertan ismerete
  • Üzleti elemzéseket készítése

Elvárások:

  • Folyamatban levő aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony statisztika/gazdasági informatika/ Alkalmazott matematika területen
  • SQL, SAS, SPSS vagy Rapidminer adatelemző szoftverek ismerete
  • Pro aktivitás

Munkaidő: Hétfő és péntek között normál irodai munkarendben. Heti minimum 20 óra vállalása

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Nyitottság a fejlődés iránt

Amit kínálunk:

  • Óradíj: egyeztetés alapján, óradíj igény megjelöléssel
  • Fejlődési lehetőség
  • Releváns tapasztalat szerzés
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest VI.

Budapest