Developer - Javascript / MySQL (Debrecen)

Debrecen

A hirdetés már lejárt!

Developer - Javascript / MySQL

Feladatok

  • A cég által üzemeltetett hálózati eszközöket monitorozó rendszer fejlesztése
  • Új modulok készítése, meglévő modulok karbantartása;
  • Meglévő modulok átalakítása/modernizálása frontend-en és backend-en egyaránt, Perl és Javascript (JQuery) nyelveken
  • Csomagok készítése és telepítése Linux szerveren, különböző disztibúciókon CLI-ből
  • Meglévő adatbázis adatok feldolgozása, új elemek létrehozása SQL nyelven CLI-ből
  • Perl és Javascript fájlok és csomagok értelmezése és hibakeresése CLI-ből, szükség esetén Linux és Apache hibakeresés, hibajavítás

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Javascript tapasztalat (jquery előny)
  • Apache, MySQL ismeretek
  • HTML, CSS, OOP alapismeretek
  • Linux felhasználói ismeretek
  • Angol B2 nyelvtudás (német nyelvtudás előny)

Előnyök:

  • Perl, Python gyakorlat
  • Német nyelvtudás

Debrecen