Developer Trainee (Debrecen)

Developer Trainee

Feladatok

  • Együttműködés az alkalmazások megtervezése folyamán
  • Aktív részvétel a reporting portálhoz kapcsolódó fejlesztésekben
  • Egyszerűbb riportok létrehozása Java alkalmazás segítségével
  • Hibakeresés és javítás meglévő alkalmazásokban
  • Kisebb alkalmazások önálló fejlesztése
  • Részvétel a frontend és backend fejlesztések összehangolásában
  • Automatizációs projektekben való részvétel

If you have…

  • Angol nyelvtudás: szakmai jellegű szövegek értelmezése, emailek kezelése
  • Java ismeretek (JSF, Maven, Hibernate)
  • SQL (Oracle)
  • Alapszintű Linux ismeretek

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség, informatikai irányultság / meggyőző szakmai tapasztalat jelentős előny
  • Projekttapasztalat, idegennyelvű munkavégzési tapasztalat előny, JavaScript, CSS, Wildfly ismerete előny.
  • Egyéb ismeretek: XML, SVN, HTML

Személyiség

  • Magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség – idegen nyelven is
  • Döntésképesség, proaktivitás, rendszer-szemlélet
  • Csapatmunkára való képesség

Debrecen