DevOps Engineer (Budapest)

A magyar tulajdonban lévő parnercégünk, nemzetközi szoftvercégként 1998 óta nyújt IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással kapcsolatos szolgáltatásokat banki, pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon lévő ügyfelei számára.

A cég tulajdonosai és alapítói maguk is pénzügyi szolgáltató társaságok korábbi vezetői. Ez a tény meghatározta a cég üzleti filozófiáját, és egyedülálló helyzetbe hozta az IT-iparban: Nagyon erős üzleti fókusz és szakértelem jellemzi őket, amelyet kiváló szoftverfejlesztők és informatikai szakértők támogatnak. Ez a háttér lehetővé teszi a cég számára, hogy biztosítsa a magas szintű megértést az üzleti és az informatikai területek között, és alapvető forrásokkal garantálja a projektek sikerességét.

Fő szakterületeik a fizetések és bankkártyák, a befektetések és a tőkepiacok. Nemzetközi tapasztalatokkal és jelenléttel rendelkeznek. A cég székhelye és otthoni piaca Magyarországon található, eközben 14 országban dolgoznak különféle projekteken, számos referenciával rendelkeznek Afrikában, Európában és Ázsiában, valamint a budapesti központ mellett irodát nyitottak Moszkvában és Bangalore-ban.

DevOps Engineer

Feladatok

Jelentkezz, ha érdekel a fejlesztés támogatás, az energetikai és a fintech világ, szívesen dolgozol microservice alapú, felhős projekteken agilis környezetben, motivál, ha lehetőséged van csapaton belüli tudásmegosztásra és fontos számodra a szakmai fejlődés.

Amiben számítanak rád:

Az üzleti alkalmazások fejlesztéséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok automatizálása;
Szoftverfejlesztési folyamatok automatizálása, kódminőség javítása, a fejlesztő csapatok támogatása;
Monitoring rendszer fejlesztése, hibakeresése, javítása;
Meglévő rendszerek hibajavítása;
Telepítési útmutatók és telepítési lépésekről szóló dokumentáció készítése és karbantartása;
A hatékony működés előmozdítása a fejlesztés és az üzemeltetés között

Követelmények

Amit kérnek:

4+ év tapasztalat DevOps / alkalmazás üzemeltetés / infrastruktúra üzemeltetés területen szerzett tapasztalat;
Tapasztalat DevOps technológiák telepítésében és üzemeltetésében - Docker, Kubernetes, Azure / AWS;
Középfokú angol nyelvtudás;
Microservice architektúrák ismerete;
Magas szintű Docker vagy egyéb konténertechnológia ismeret;
Linux operációs rendszer erős ismerete;
Adatbázis ismeret: Oracle / MSSQL / PostgreSQL / Ceph / NoSQL (Elasticsearch, Redis, Hazelcast);
Jenkins vagy hasonló CI / CD eszköz implementálásában, üzemeltetésében szerzett tapasztalat;
Apache Kafka / RabbitMQ / ActiveMQ valamelyikének ismerete;
Az alábbi toolok ismerete (nem mindegyik kötelező) Helm, Kustomize, OpenApi, Ansible, Terraform

Előnyök:

CNCF vizsgák: pl. Certified Kuberentes Administrator;
Fintech rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat;
Java, Python, Go programnyelvek ismerete;
Security tapasztalat, HSM modulok ismerete;
Agilis módszertan, Scrum Configuration management ismeretek;
Elemző, tervező készség, rendszerszemlélet;
Önfejlesztés, tanulási hajlandóság;
Proaktív, rugalmas hozzáállás, nyitottság;
Csapatjátékos személyiség

Amit kínálunk

Izgalmas, szakmai kihívásokat jelentő state of the art projektek;
Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása;
Nyitott, dinamikus csapat;
Otthoni munkavégzés lehetősége;
Modern, jól megközelíthető iroda; versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest