DevOps Engineer (Budapest)

DevOps Engineer

Az új céged
Ügyfelem brit hátterű, piacvezető cég Budapesti irodájába vár új DevOps Engineer kollegát. Ha szívesen dolgoznál egy nemzetözi cégnél a legújabb technológiákkal, olvass tovább!

Az új pozíciód

Mindennapi feladataid közé tartozna

  • infrastruktúra beállítása, telepítése, karbantartása és a technológiai platformok kezelése
  • az automatizált CI/CD pipeline folyamatos építése, javítása és karbantartása
  • Tűzfalak, vírusvédelmi rendszerek és alkalmazások figyelése és karbantartása
  • Online fizetőrendszer biztonságosságának fenntartása
  • Java fejlesztők munkájának támogatása

Mire van szükséged a sikerhez

Amennyiben rendelkezel 2-3 éves tapasztalattal, jól beszélsz angolul és dolgoztál az alábbi technológiákkal, bátran jelentkezz!

Technológiai elvárás:
  • Ansible
  • Jenkins
  • Linux
  • AWS vagy más Cloud

Mire számíthatsz parnerünktől
Partnerünk rugalmas munkavégézssel, utazási lehetőséggel, korlátlan Udemy és Linux Academy hozzáféréssel várja az új kollegát Budapest belvárosában.

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített önéletrajzod.

Budapest