Devops mérnök (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Devops mérnök

Leírás

Hazai pénzügyi szektorban meghatározó, innovatív IT szolgáltatásokat nyújtó partnerünk várja dinamikusan fejlődő csapatukba új munkatársukat Devops mérnök pozícióba.

Feladatok

  • Konténer alapú, magas rendelkezésre állást biztosító automatizált rendszerek kialakítása, bevezetése
  • IT Automation Platform fejlesztési, implementálási feladatok
  • CI/CD pipeline Kubernetes alapokon történő bevezetése
  • A beérkező technológiai igények megoldási javaslatának összeállítása
  • Az Automation folyamatok kivitelezése
  • Az infrastruktúra különböző aspektusainak (virtualization, containerization) optimalizálása

Elvárások
  • Magas rendelkezésre állású IT környezetek üzemeltetési területén szerzett, legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Kiemelkedően jó rendszerezési, szervezési és kommunikációs képesség
  • A főbb operációs rendszerek és kapcsolódó felügyeleti- és központi menedzsment eszközök ismerete
  • Virtualizációs technológiák magas szintű ismerete
  • ITIL alapú folyamatok mélyebb ismerete
  • Enterprise szintű ismeretek automatizált környezetek hiba- és katasztrófatűrésről, biztonsági paradigmákról, jogosultságmenedzsmentről és szolgáltatási szint menedzsmentről
  • Képesség nagy bonyolultságú rendszerek megismerésére és kialakítására
  • Tapasztalat a következő technológiák és eszközök kapcsán:
    • Virtualizáció (VMware/egyéb)
    • Operációs rendszerek (Linux/Windows)
    • Konténerizáció (OpenShift, Docker, Kubernetes)

Amit kínálunk
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok
  • Dinamikusan fejlődő innovatív környezetet
  • Távmunka/rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Versenyképes juttatási csomagot, és ennek részeként béren kívüli juttatásokat (pl. cafeteria, sportolási támogatás, jóléti program)
  • Céges rendezvényeket, közösségi programokat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest