DevOps mérnök (Budapest)

Partnereink számára keresünk Devops mérnök kollégákat. A fejlesztőkből és mérnökökből álló csapatokba várnak akár frissen végzett junior devops engineereket, akik náluk folytathatnák a tanulást vagy olyan senior szakembereket, aki már dolgozott ezen a területen, de mélyítené tudását.

Ügyfeleink és kollégáink biztonsága érdekében otthonról dolgozunk, de a kiválasztás folyamata nem állt meg. Továbbra is várjuk jelentkezését erre a nyitott pozíciónkra. Bár most fizikailag távolságot kell tartanunk, mindent megteszünk hogy megfelelő támogatást nyújtsunk ebben a mindenki számára nehéz időszakban, ezért a személyes találkozó helyett videointerjúkat folytatunk.

DevOps mérnök

Feladatok

  • Szoftverfejlesztési folyamat automatizálás (CI/CD) továbbfejlesztése, működtetése
  • Infrastruktúrára vonatkozó architektúrális döntésekben aktív részvétel
  • Produkciós környezetben való hibakeresés
  • Nagy elosztott rendszerek felügyelete

Követelmények

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • CI/CD rendszerek ismerete
  • Rendszeradminisztációs script-ek írása (bash és/vagy Python)
  • Tapasztalat Windows és Linux környezetekben
  • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, Docker)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)
  • Konténerizációs technológiák ismere ( Docker, Kubernetes)

Előny:

  • Tapasztalat Ansible-vel vagy más konfigurációs menedzsment szoftverrel
  • Tapasztalat adatbázissal
  • Tapasztalat Cloud technológiákban (pl. AWS, Azure)
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Izgalmas, szakértői körben is elismert nívós, innovatív projektek
  • Elhivatott szakmai közösség
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Családias, kellemes légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest