DIÁK könnyű fizikai munka (Szombathely)

DIÁK könnyű fizikai munka

Leírás

Szeretnél biztos munkahelyet iskola mellett is? Szívesen hoznád a barátaidat is, de nem szeretnéd, hogy megkössön a nyári szezon?

Akkor jó helyen jársz, jelentkezz most!!!

SZOMBATHELYI partnercégünk számára keresünk DIÁK MUNKATÁRSAKAT könnyű fizikai munkára, DÉLELŐTTI ÉS ÉJSZAKAI műszakokba.

Feladatok

  • Összeszerelési, csomagolási, gépkezelési feladatok

Elvárások
  • 17. életév betöltése
  • Aktív tanulói/hallgatói jogviszony nappali munkarendben

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas műszakbeosztás
  • Munkalehetőség iskola mellett is
  • Munkavállalói kedvezmények (edzőterem használat)

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely