Diákmunka- üzemi éttermi eladó (WHC02588) (Tatabánya)

Diákmunka- üzemi éttermi eladó (WHC02588)

Partnerünk egy 1989-ben alapított családi vállalkozás jogutódjaként jött létre és rendkívül gyors fejlődésen ment keresztül. Mindössze néhány év leforgása alatt termelésük a napi 600-ról 15000 adagra nőtt. Büszkén állítják, hogy a közétkeztetés és munkahelyi étkeztetés terén egyaránt egyedülálló szerepet töltenek be, amit a magas szintű szolgáltatással és a partnerek számára nyújtott egyedi megoldásokkal vívtak ki. Tatabányai partnerünk számára keresünk diák munkavállalókat üzemi éttermi eladói pozícióba !

Feladatok:

  • Eladói feladatok ellátása
  • Munkahelyi dolgozók kiszolgálása
  • Árufeltöltés
  • Pénztárgép kezelése

Elvárások:

  • Nappalis aktív/passzív jogviszony
  • 18.életév betöltése
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Minimális számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye

Tatabánya és vonzáskörzete

Tatabánya