Diszpécser (Visonta)

Diszpécser

Feladatok

  • Az erőmű karbantartói szervezetek műhelyei és a külső kivitelezők operatív irányítása, az üzemi hibák, üzemzavarok elhárításának szervezése, valamint a karbantartás területén dolgozók munkájának összehangolása.
  • Napi operatív feladatok egyeztetése, karbantartási és üzemzavar elhárítási programok összeállítása, SAP munkamegrendelők készítése.
  • Üzemzavarok/rendellenességek elhárításának irányítása, szervezése, kivizsgálása, jelentés készítése.

Elvárások

  • Műszaki (villamos) felsőfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, precizitás, rendelkezésre állás
  • Jó kommunikációs készség és konfliktuskezelő képesség
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyök

  • SAP PM modul ismerete
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Stabil, nagyvállalati háttér, határozatlan idejű munkaviszony
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, 13. havi fizetés, utazási hozzájárulás, áramdíj kedvezmény, üdülési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztári/egészségpénztári hozzájárulás, élet – és balesetbiztosítás, preventív szűrővizsgálatok)
  • Szabadidős programok, sportolási lehetőség támogatása

Munkavégzés helye

Visonta

Visonta