Diszponens (Kecskemét)

Csatlakozz a hazai autóipari szektor legvonzóbb munkáltatójához, a kecskeméti Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-hez és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóik gyártásához! Az autógyártás folyamatosan fejlődő és megújuló képviselőjénél kiemelkedő juttatások, kellemes munkahelyi környezet és hosszútávú karrierlehetőségek várnak!

Diszponens

Feladatok

  • Készletek és anyagáramlás felügyelete
  • Kapcsolattartás belső és külső partnerekkel
  • Kritikus alkatrészekkel kapcsolatos helyzetek kezelése és koordinálása
  • Sorozatváltozások kezelése, változásmenedzsment
  • GSS Key User
  • Anyag- és csomagolóeszköz-diszpozíció

Követelmények

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok, logisztikai végzettség előny
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Jó teljesítmény nyomás alatt is
  • Problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság és nagy terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, senioritási bónusz, vakáció juttatás, 13. havi fizetés, utazási támogatás - tömegközlekedés esetében 100% támogatás)
  • Home office lehetőség – munkakörtől függően
  • Közvetlen autóbuszjáratok Kecskemétről és vonzáskörzetéből
  • Letelepedési és bejárási támogatás
  • Szálláslehetőség a munkavállalók számára modern dolgozói apartmanokban
  • Stabil munkahely
  • Hosszútávú karrierlehetőség, amit szakmai tréningekkel támogatunk
  • Kollektív élet- és balesetbiztosítás
  • Sportolási lehetőségek (Kecskeméti Fürdő, kecskeméti és Kecskemét környéki edzőtermek)
  • Étkezési lehetőség minden gyár részlegben a kollégák számára
  • Széles választékú, modern, kényelmes munkaruha

*A fent felsorolt elemek a munkáltató szabályzatában meghatározott feltételek szerint vehetőek igénybe.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét