Dokumentátor (Budapest)

Gyógyszeripari partnerünk megbízásából dokumentátort keresünk a X. kerületbe.

Dokumentátor

Feladatok

  • minőségirányítási rendszer felügyelete
  • törzsadatok beállítása
  • fejlesztések koordinálása
  • hibafelderítés
  • kapcsolattartás a programozóval
  • tesztelésekben részvétel
  • felhasználók munkájának a támogatása
  • felhasználók oktatása, az oktatások dokumentálása
  • minőségirányítási projektekben való aktív részvétel
  • kapcsolattartás társszervezetekkel

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • kitűnő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó szervező és koordináló képesség
  • terhelhető, dinamikus, megbízható személyiség
  • alapszintű angol nyelvismeret
  • haladó felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office, adatbázis kezelés)

Előny

  • GMP elvek ismerete
  • minőségellenőrzésben, minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • rugalmas munkarend és home office lehetőség
  • kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
  • vállalati üdülők
  • orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • teljes munkaidős munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

Budapest