Műszaki szövegíró (leíró dokumentációk írásához) (Zalaegerszeg)

Műszaki szövegíró (leíró dokumentációk írásához)

Feladatok

  • Nemzeti / nemzetközi irányelvek (ASD S1000D, katonai előírások) figyelembevételével teljesen független gyakorlati dokumentáció készítése
  • Saját kialakítású munkacsomagok irányítása és ellenőrzése
  • S1000D útmutatók elkészítése
  • A betanítandó új szerkesztők technikai felügyelete
  • Adatkezelési követelménylisták (DMRL) létrehozása
  • Levelezés a belső / külső szervezeti egységekkel, különböző alvállalkozókkal és ügyfelekkel
  • Az elvégzett szolgáltatásokkal, költségvetésekkel és határidőkkel kapcsolatos státuszjelentések elkészítése
  • Mennyiségi struktúrák létrehozása és a fölérendelt projektmenedzsment támogatása
  • A hardver műszaki dokumentációjának felülvizsgálata

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy hasonló területen szerzett szakirányú diploma / műszaki területen szerzett középfokú végzettség és/vagy többéves tapasztalat a műszaki dokumentáció területén
  • Jó ismeretek a haditechnika területén
  • Az S1000D specifikáció és a H011 előírás jó ismerete
  • Műszaki beállítottságú gondolkodás
  • Gyakorlati tapasztalat az alábbi programokkal kapcsolatban: PTC Arbortext, Adobe Framemaker, MS Office, szerkesztési adatbázisok (pl. HiCo), PDM, 3D vizualizáció
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kreatív és dinamikus munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-modellek
  • A munka és a magánélet egyensúlyának biztosítása
  • Innovatív megoldások a mobilitás és a biztonság jövőjéért

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg