Dolgozz gépkezelő pozícióban! (Nagykőrös)

Dolgozz gépkezelő pozícióban!

Leírás

Gépkezelő operátori munkakörbe keresünk csapattagokat!

Feladatok

  • A gépek folyamatos ellátása alapanyaggal,
  • A gyártási tervek megfelelő minőségben és időben történő végrehajtása,
  • Munkafolyamathoz kapcsolódó számítógépes adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások
  • Középfokú végzettség előny,
  • Gépkezelésben szerzett tapasztalat,
  • 3 és 4 műszakos munkarend vállalása,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk
  • Piacképes jövedelem,
  • Kiemelkedő bónuszok,
  • Cafeteria,
  • Kedvezményes meleg étkezés,
  • Ingyenes céges járatok vagy utazási költségtámogatás,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Egész évben tervezhető, kiszámítható munkarend.

További kérdésed van? Add le jelentkezésed, vagy keress bennünket telefonon: +36 20 380 8092-es telefonszámon.

Munkavégzés helye

Nagykőrös

Nagykőrös