E-Commerce Manager (Budapest)

Több, mint 15 éves múlttal rendelkező egészségiparban tevékenykedő Partnerünk keresi csapatába új E-Commerce Manager kollégáját.

E-Commerce Manager

Feladatok

  • Digitális értékesítési és promóciós stratégia kialakítása és végrehajtása
  • Digitális platformok menedzselése, karbantartása, fejlesztése
  • Online marketing eszközök fejlesztése
  • Heti riportok készítése,
  • Fejlesztési javaslatok megfogalmazása

Követelmények

  • E-Commerce és project management tapasztalat
  • Webshop működtetésében szerzett tapasztalat
  • Google Analytics ismeret
  • Magabiztos tudás az online eszközökről
  • Forgalomterelő eszközök ismerete és használata
  • Riportok készítése
  • Teljesítményközpontú szemléletmód
  • Jó prezentációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • cafeteria
  • mobiltelefon
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest