EHS mérnök (Budapest)

EHS mérnök

Leírás

Gyártópartnerünk számára keressük új EHS mérnöküket! Munkavédelmi szakemberként keresel most új kihívásokat? Tetszik a gyártói környezet, szívesen dolgoznál egy nagy multivállaltnál, amely lehetőséget ad a külföldi betanulásra? Amennyiben igen, ne habozz, jelentkezz most hozzánk!

EHS mérnök

Feladatok

  • A biztonságirányítási rendszer előírásoknak megfelelő felügyelete, biztonsági protokollok végrehajtása
  • Balesetek megfelelő és időben történő felmérése, riportálása és követése
  • Biztonsági-, környezetvédelmi-, és egészségügyi programok kidolgozása és betartatása a telephely dolgozóinak bevonásával
  • EHS képzések szervezése a telephely dolgozói számára, valamint az ehhez szükséges struktúra kidolgozása
  • Különböző elemzések elvégzése (kockázatcsökkentés, kémiai biztonság, veszélyek)
  • Kiváltó okok feltárása, megelőző intézkedések hozatala
  • Balesetkezelési és munkába-visszatérési programok kidolgozása és irányítása
  • GDPR irányelvek megértése és betartatása

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 éves tapasztalat gyártói környezetben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazás vállalása (időszakosan pár nap)
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Ajánlási bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Home Office
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest