EHS technikus (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nyugati cégkultúrával rendelkező, autóipari beszállító vállalat.

Egy nagyon jól felépített, stabil csapatba keresünk kollégát Hozzájuk az alábbi pozícióba:

EHS technikus

Feladatok

  • EHS mérnök és környezetvédelmi koordinátor napi munkájának támogatása;
  • Munkavédelmi szabályzatok folyamatos fejlesztése;
  • Oktatási anyagok naprakészen tartása, szükség szerinti frissítése;
  • Kötelező oktatások megtartása, illetve ismétlődő oktatások lebonyolítása;
  • Munkabalesetek körülményeinek kivizsgálásában való részvétel;
  • Gyártógépek időszakos és előzetes vizsgálatainak előkészítése;
  • Akkreditált mérésekben való részvétel;
  • Kockázatértékelések készítése;
  • Tűzvédelemhez tartozó ellenőrzések elvégzése, időszakos felülvizsgálatok elvégzése.

Elvárások

  • Munkavédelmi vagy környezetvédelmi vagy tűzvédelmi területen szerzett, minimum középfokú végzettség;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • EHS területen (előny: gyártó környezetben) szerzett gyakorlati tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • A vállalat folyamatosan bővül, hosszú távú munkalehetőséget biztosítanak;
  • Emberközpontú vállalati kultúra;
  • Motiváló bérezés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye

  • Esztergom, Dorog

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom