Karbantartó technikus (Nagykanizsa)

Karbantartó technikus

Leírás

Nagykanizsai partnerünk részére keresünk munkatársat KARBANTARTÓ TECHNIKUS pozícióba!

Feladatok

  • Fémmegmunkáló berendezések elektromos karbantartása, hibáinak kutatása, javítása és dokumentálása
  • Ütemezett karbantartási feladatok elvégzése
  • A gépalkatrészek felújítása, készítése, alkatrészigény jelentése
  • Együttműködés a gyártással, karbantartó csapattal
  • Új gépek telepítése, felmerülő fejlesztési, szerelési, telepítési munkák elvégzése
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások
  • Elektroműszerész vagy villamos ipari technikus végzettség
  • Min. 2-3 év munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számigépes ismeretek
  • Proaktivitás, komplex gondolkodásmód
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása

Előny:
  • Mechanikus, hidraulikus, pneumatikus rendszerek szerelésében való jártasság
  • PLC-programozási ismeretek
  • Technikusi végzettség

Jelentkezni: 20/555 2942 telefonszámon lehet, önéletrajzolat [email protected] email címre várjuk!

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa