EHS technikus (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

EHS technikus

Leírás

Komárom-Esztergom megyei autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat

Feladatok

  • EHS koordinátor és a környezetvédelmi megbízott munkájának támogatása
  • Munka-balesetek, úti balesetek, kvázi balesetek kivizsgálásában való részvétel
  • EHS szabályok, szabályzatok folyamatos fejlesztése
  • EHS oktatási anyagok felülvizsgálata, oktatások megtartása
  • Gépek előzetes és időszakos vizsgálatainak előkészítése
  • Részvétel az egyéni védőeszköz juttatási rend naprakészen tartásában
  • Tájékoztató jellegű mérések elvégzésében és akkreditál mérések megszervezésében való részvétel
  • Kockázatértékelés készítése
  • Tűzvédelmi üzembentartói ellenőrzések elvégzése, időszakos felülvizsgálatok szervezése
  • Éves tűzriadó gyakorlat megszervezése

Elvárások

  • Munkavédelmi technikus végzettség
  • Tűzvédelmi előadói végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • ISO 45001, ISO 14001, ISO 50001 auditor végzettség
  • Környezetvédelmi középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 2 éves tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kiemelt bérezés
  • Széleskörű béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Esztergom

Esztergom