PLC Programozó Karbantartó Technikus (Esztergom)

A Magyar Suzuki Zrt. munkatársat keres Esztergomi telephelyére az alábbi pozícióba:

PLC Programozó Karbantartó Technikus

Főbb feladatok

  • Gépek, berendezések elektromos rendszereinek preventív karbantartása
  • PLC-k, érintőképernyők, frekvenciaváltók, szabályzók, backup mentések elvégzése, meghibásodás esetén cseréje
  • PLC programban történő hibakeresés, kisebb PLC és GOT program módosítások
  • Frekvenciaváltók, szabályzók felparaméterezése
  • Az üzemi gépek és termelési eszközök telepítésének és átalakításainak támogatása
  • A gyártás során felmerülő problémák és hibák javítása, elemzése, okok beazonosítása, alkatrész-igény felmérése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú műszaki végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Fejlődés, tanulási hajlam

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógépes alapismeretek (MS Office)
  • Elektromos gépek ismerete
  • Mitsubishi PLC rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Munkabér-előleg igénylési lehetőséget
  • Jól tervezhető munkaidő-beosztást
  • Ingyenes melegétkezési lehetőséget napi egyszer
  • SZÉP kártya juttatást
  • Ingyenes, igényes szállást a távolról érkező kollégáknak
  • Ingyenes céges buszjáratot 50 km-es körzetből
  • Kedvezményes vásárlási lehetőségeket a környéken
  • Képzési, továbbképzési lehetőséget
  • Dolgozói ajánlói programot, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!
  • Széleskörű ötletmenedzsment rendszert: díjazzuk az ötleted!
Esztergom