Állványzatépítő segéd és teherautó sofőr (Németország)

több főt keresünk teherautó sofőr és állványzat építő segéd munkakörre (mindkettő együtt). Maximum 8 méter magasan kell állványépítésben segíteni.

Azonnali kezdési lehetőség.

Állványzatépítő segéd és teherautó sofőr

Feladatok

  • teherautó vezetése,
  • állványzat felépítésében és lebontásában kell segíteni a művezető utasítása szerint,
  • munkavédelmi előírások betartása,
  • állványzati elemek be- és kipakolása teherautóból és a biztonságos rakodás ellenőrzése

Elvárások

  • C vagy C+E kategóriás jogosítvány szükséges

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • német bejelentés,
  • német biztosítás,
  • havi nettó 2200-2350 EUR-s fizetés

Foglalkoztatás időtartama: hosszútáv

Időbeosztás: heti 40-45 óra

Munkarend: változó

Munkavégzés helye

Németország