Buszsofőr (Németország)

Munkalehetőséget keresel Németországban?

Akkor ez az ajánlat most neked szól!

A németországi székhelyű Persontura GmbH munkaerő-kölcsönzéssel és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó vállalat sokéves tapasztalatának köszönhetően valamennyi igényre megfelelő szolgálatást tud kínálni, álláskeresők és vállalkozások részére egyaránt.

Jelenleg Németország 2 tartományának (Bayern és Baden–Württemberg) több városába keresünk megbízható ügyfelünk részére munkavállalókat Buszsofőr pozícióba.

Munkaköri feladataid lesznek:

- menetrendszerinti helyi- és helyközi járatok ellátása műszakos beosztásban

Amit elvárunk tőled:

- érvényes vezetői engedély: D kategória

- személyszállításra való jogosultság megléte: Modul 95

- a német nyelv ismerete nem feltétlenül szükséges a munkakör betöltéséhez

- saját autó megléte a kiutazáshoz és a munkába járáshoz

Amit kínálni tudunk neked:

- munkabér: kezdő havi nettó fizetés 2.700 – 2.900 Euro között vagy 19 Euro / bruttó órabér ha (már Németországban) a közelben laksz

- szállás: egyágyas szobában, főzési lehetőséggel (térítés ellenében)

Érdekelnek a további részletek? Kérdésed van a betölthető pozícióval kapcsolatban?

Akkor írj nekünk üzenetet a jelentkezem az állásra gombra kattintva, vagy elérsz minket magyar nyelvű kapcsolattartónkon keresztül WhatsApp-on is a +49 151 155 65 536 számon.