Éjszakai raktáros munka-Budapest X.kerület (Győr)

Értékesítő kollégát keresünk Győri munkavégzéssel

Feladatok

- új partnerekkel való kapcsolatfelvétel, ajánlatok készítése

- meglévő partnerekkel való kapcsolattartás

- heti, havi beszámolók készítése, értékesítési tervek készítése és megvalósítása

- cégünk képviselete meghatározó eseményeken

- WEBshopunk fejlesztése és üzemeltetése

- közösségi média felületek tervezése, fejlesztése

- viszonteladói rendszer kiépítése

Előnyt jelent: csomagolástechnikai mérnök végzettség, értékesítési tapasztalat, nyomdaipari tapasztalat

A munkához mindenképpen szükséges magyar nyelv mellett angol/német/szlovák nyelvtudás magabiztosan

Jelentkezni a 36703427508-as számon lehet

Munkabér

  • bruttó  600 000 - 800 000  Ft  / hó
Győr